KONST / Litografier / Färglitografier 12713110
nr 1271 3110
Färglitografier
8 st, Ebbe Fog, Stockholmsmotiv, signerade i tryckplåt. Motivet: 18x21 cm
Utrop:
800 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:48:53
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm